Hjælp os til at blive endnu bedre

I vores bestræbelse på løbende at udvikle Kokkedal Golfklub har vi brug for din feedback til at sikre de bedste oplevelser og største mulig værdi af dit medlemskab.

Vi ønsker, at blive bedre til at forstå de forhold og faktorer, som har betydning for vores medlemmer og gæsters oplevelse af Kokkedal GOlfklub. Denne viden giver os en unik mulighed for at udvikle en organisation, som hele tiden stræber mod at skabe den bedst mulige oplevelse for dig som golfspiller.

Vi mener, at den gode oplevelse for medlemmer og gæster i Kokkedal Golfklub skaber det bedste grundlag for klubbens forsatte udvikling og drift.

Den 19. september udsender vi sidste runde af Golfspilleren i Centrum, hvor du måske vil være blandt den sidste 1/3 af vores medlemmer del som får mulighed for at give input. Hvis du modtager en e-mail invitation til medlemsundersøgelsen, håber vi, du vil tage dig tid til at besvare undersøgelsen.

Vi har brug for netop din feedback, og vil bruge dine input til den fortsatte udvikling af golfklubben - Tak

Med venlig hilsen
Ken Lauritsen
Golfmanager

Kokkedal Golfklub

Kokkedal Allé 9

DK-2970 Hørsholm

+45 4576 9959kg@kokkedalgolf.dk
© 2018
Webdesign & CMS by MCB Denmark